Інформує про події на Сході України

В Харкові в торгових точках провели ревізію

9.07K 4

Активісти з Харкова по проекту «Споживач» провели ревізію полиць в магазинах і дослідили, що продають жителям цього міста. Вони встигли відвідати 2 торгових магазини: супермаркет «Дарс» на Баварії, оскільки на дану точку спостерігалось багато негативних скарг в інтернеті.

Охорона суперечила проходу дослідників, але вони таки добрались до полиць супермаркету, де було виявлено ряд правопорушень. Насамперед на деяких продуктах навіть не було дати завершення терміну придатності. Були і продукти в яких термін придатності вже давно вийшов, або ж розкрита упаковка, напевно що хтось посмакувати вирішив.

Один з координаторів проекту «Споживач» поділився, що на стилажах знаходяться товари, термін придатності, який вийшов ще в попередньому році. Якщо взяти до уваги ковбасні вироби, то фактична вага дещо інша порівняно з тою, яка вказана на етикетці.

Кого шукатимуть на Харківщині?

А при проханні надати сертифікат якості товарів, цього зробити працівники супермаркету не змогли. Після того, як була викликана міліція, брати всю відповідальність на себе довелося охоронцю.

Другий заклад, якйи відвідали, називається «АльфаМаркет». Знаходиться поблизу метро «Холодна Гора». Ситуація не дуже порадувала, оскільки присутність на полицях продуктів з простроченим терміном придатності була виявлена, але адміністрація сприйняла це без заперечень і продукцію було прибрано з торгового залу.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.