Інформує про події на Сході України

В Харкові відкрили Алею Слави воїнам АТО

2.38K 0

Прес-служба мерії міста повідомляє, що на міському цвинтарі під номером 18 було відкрито Алею Слави захисникам країни, загинувши в зоні АТО.

14 жовтня було проведено церемонію відкриття. На даний момент 34 могили захисників розміщені на алеї. Зі слів Олексія Богача директора Департамента комунального господарства в Харківській області, на місця для загинувши було виділено на кладовищі окремий квадрат під номером 12.

Ініціативу по створенню даної алеї взяли на себе громадські організації та добровольці, звернувшись до міської ради. Територію було облагороджено за рахунок коштів із бюджету, також встановлено пам’ятники воїнам.

Олексій Богач зазначає, ця місцина відкрилась в День захисника вітчизни, найголовніше це пам’ять про тих героїв, які загинули за батьківщину.

Представниками церкви було відслужено панахиду по загинувши, освячено пам’ятники, а спостерігачі дійства поклали квіти до могил.

Також на місці було розгорнуте полотно «Прапор єдності», яке складалось із прапорів військових бригад, батальйонів Харкова та всієї України. З  26 серпня «Прапор єдності» Подорожує по різним обстям країни та доповнюється новими прапорами.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.