Інформує про події на Сході України

В Харкові відновлено центр для бездомних громадян

7.19K 0

У Харківському міському центрі реінтеграції бездомних громадян зробили абсолютний ремонт.

Одинадцятого січня директором центру О. Сорокіним було повідомлено, що приміщення, де не було ремонту, де була цегляна кладка, всі умови для функціонування відсутні, відновили. А саме замінено мережі, облаштовано душову кімнату, обладнано кімнати для медичного обстеження, а також місце для очікування.

Директор центру зазначає, що приблизно о 5-7 годин вечора до центру починають приходити люди. Там вони приймають душ, одгають чистий одяг, якщо в цьому є необхідність, а дальше відправляються в кімнату для сну. До ремонту там не було жодної кімнати для прийняття душу і його потрібно було приймати в різних частинах споруди.

В загальному центр розраховано на шістдесят громадян. Але у зв’язку з похолоданнями осіб без житла стає більше. Близько десяти двадцяти осіб щодня відвідують кімнату для обігріву. Того року представники різних церков надали допомогу з бадматералами, а вже його співробітниками було доведено кімнату для обігріву до толку. а саме зробили новий потолок, стіни пофарбували, на підлогу поклали нову плитку.

Також директором даного центру було зазначено, що зараз міською владою ведуться переговори з благодійниками з Німеччини. Оскільки попереду багато планів.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.