Інформує про події на Сході України

В Харкові вирішили план громадського забезпечення учасників АТО

1.35K 0
В Харкові вирішили план громадського забезпечення учасників АТО

На нараді котра відбулася 16 березня виступав Михайло Черняк – представник ХОДА. Він порушив чимало питань, одне з яких є соціальне забезпечення військових, які беруть участь в захисті та цілісності території нашої країни.

Учасники наради дискутували на тему суспільного забезпечення, медичних послуг та забезпечення роботою учасників бойових дій в АТО.

Михайло Черняк додав, що держава надала бійцям антитерористичних дій чимало повноважень та пільг. Одне з яких – право на отримання землі. Також були утверджені такі рішення, як пільги на комунальні послуги, придбання твердого палива, зниження ціни на газ, людям з обмеженими можливостями І та ІІ групами, членам сімей, які зазнали втрат – право на отримання грошового відшкодування для придбання та освоєння нового житла. Також під час наради було вирішено прийняти ще декілька програм одне з яких –  план співфінансування придбання помешкання, яке вдало діє на Харкові з 2016 року.

Грошова допомога, яка надійшла з обласної скарбниці в минулому році забезпечила понад 1 тисячу учасників воєнних дій. Також в 2017 році внаслідок дій обласної служби з питань зайнятості постійне місце роботи віднайшло 1200 демобілізованих осіб.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.