Інформує про події на Сході України

В Харкові законом хочуть захищати котів

7.56K 0

Щороку першого березня в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день кішок. Згідно статистики, вісімдесять відсотків домошніх улюбленців – це коти і кішки.

Жителі Харкова люблять свох домашніх тварин і балують їх. Наприклад харків’янка Вікторія розповіла, що купила своєму котику декілька іграшок у вигляді мишок, він дуже полюбляє ними гратися.

Та все ж основна увага припадає вуличним котам. Житель Харкова М. Полтава подав петицію до міської ради в якій йдеться про те, щоб зробити вуличних тварин частиною екосистеми міста.

В Харкові масове отравлення школярів

В петиції йдеться, що котів необхідно визнати частиною екологічної системи в першу чергу громадянам. Так як коти завжди були в містах і будуть, але все залежить у відношення до них. Він вважає, що може змінитися поведінка собак які проживають на вулиці, якщо прибрати кішок і котів з території міста. Коли холодно, котячі знаходять трішки тепла, щоб зігрітись на горищах і в підвальних приміщеннях. Але часто вони помирають. Для того, аби вуличні коти перебували в безпеці в Києві надійшла пропозиції зробити їх частиною екологічної системи і в результаті надати захист.

Як приклад, Микола навів Варшаву, де такий закон давно вже прийняли. У випадку, якщо петицію підтримають п’ять тисяч голосів на протязі дев’яноста днів, то в мерії візьмуть її до розгляду.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.