Інформує про події на Сході України

В Харкові законом хочуть захищати котів

6.6K 0

Щороку першого березня в багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день кішок. Згідно статистики, вісімдесять відсотків домошніх улюбленців – це коти і кішки.

Жителі Харкова люблять свох домашніх тварин і балують їх. Наприклад харків’янка Вікторія розповіла, що купила своєму котику декілька іграшок у вигляді мишок, він дуже полюбляє ними гратися.

Та все ж основна увага припадає вуличним котам. Житель Харкова М. Полтава подав петицію до міської ради в якій йдеться про те, щоб зробити вуличних тварин частиною екосистеми міста.

В Харкові масове отравлення школярів

В петиції йдеться, що котів необхідно визнати частиною екологічної системи в першу чергу громадянам. Так як коти завжди були в містах і будуть, але все залежить у відношення до них. Він вважає, що може змінитися поведінка собак які проживають на вулиці, якщо прибрати кішок і котів з території міста. Коли холодно, котячі знаходять трішки тепла, щоб зігрітись на горищах і в підвальних приміщеннях. Але часто вони помирають. Для того, аби вуличні коти перебували в безпеці в Києві надійшла пропозиції зробити їх частиною екологічної системи і в результаті надати захист.

Як приклад, Микола навів Варшаву, де такий закон давно вже прийняли. У випадку, якщо петицію підтримають п’ять тисяч голосів на протязі дев’яноста днів, то в мерії візьмуть її до розгляду.

Більше новин читайте на сайті Агент новин.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.