Інформує про події на Сході України

В Харкові закриваються підприємства у зв’язку з новим законом

7.12K 0

Взовсім недавно президентом України П. Порошенком було «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (№ 5130). Згідно якого має відбутися реформування оплати праці.

В документі зазначено, що якщо підприємці не будуть впускати держінспектора праці на своє  підприємство, метою візиту якого є перевірка (окрім випадку, якщо візитом є причини неоформлення трудових договорів), то їм доведеться оплатити в розміром трьох мінімальних заробітних плат штраф. А так як з нового року мінімальна ЗП сановить 3200, то штраф дорівнюватиме 9200 грн.

Прийнято стратегічний розвиток Харкова

Якщо на підприємстві виявлять неоформлених офіційно працівників (без трудових договорів), то в такому випадку доведеться заплатити штраф в розмірі 100 мінімальних зарплат.

В результаті цього всього багато підприємців не втримаються на плаву і закриють свою діяльність. Уже на даних момент у Харкові кожного дня надходить близько 400 заяв про припинення підприємницької діяльності. Бізнесмени діляться, щоб зберегти їхню діяльність прибутковою, доведеться дуже економити звільняючи робітників.

На думку експертів даний закон не працюватиме.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.