Інформує про події на Сході України

В Харкові закупили слухові апарати для дітей

2.51K 0

Сертифікати на більше 40 слухових апаратів було передано заступником голови обласної адміністрації 18 жовтня в першу обласну дитячу клінічну лікарню, де проходить лікування дітей зі слуховими порушеннями.

Заступник голови зазначає, що пріоритетом для обласної адміністрації є розвиток сфери охорони здоров’я, особливо лікування дітей. Внаслідок введення децентралізації, місця залишають за собою достатню кількість коштів для розвитку даної сфери. Цього року закупили нове обладнання в обласну дитячу лікарню за допомогою очільника області Юлії Світличної. Також за рахунок обласної програми було закуплено слухові апарати потребуючим дітям.

На Харківщині побудували будинок для одиноких матерів

Михайло Чернявський зазначив, що за офіційними даними по області проживає більше 500 дітей зі слуховими порушеннями, більше 300 з яких є інвалідами. На отримання апаратів для слуху було оформлено документи 96 особами.

Заступник голови обласної адміністрації розповідає, що апаратами вже забезпечена половина “стоячих” в черзі дітей. Є велика ймовірність виділу коштів, щоб придбати необхідну техніку до кінця поточного року. У разі не забезпечення коштами в цьому році, вони будуть закладені в бюджет 2018 року, для повного забезпечення дітей апаратами.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.