Інформує про події на Сході України

В Харкові запроваджено додаткові рейси поїздів

5.86K 1

Від Південної залізниці запроваджено додаткові нові рейси поїздів від Харкова до моря. Працювати вони почнуть з початку червня. Жителі Харкова зможуть добиратися завдяки них до морів: Чорного і Азовського.

Розпочнуть потяги роботу з третього червня і закінчать роботу двадцятого червня. Це буде рейс напрямку Харків-Одеса під номерами 271 і 272. Скористатися цією послугою Української залізниці харків’яни зможуть під час непарних дат. Виїзджатиме він з початкової точки о 9 годині вечора, а прибуватиме до Одеси о 12:35. На протязі дороги будуть зупинки і по-іншим містам: Полтава, Кременчук, Знам’янка. З Одеси можна буде виїхати цим рейсом по парним датам. Вирушатиме о 15:14, а в Харків прибуватиме пів шостого вечора. Склад потяга буде складатися з 14 вагонів: плацкартних і купейних. В загальному поміститися зможуть 570 чоловік.

Жителі Харкова хочуть оновлення метро

Також буде запущений потягом під номером 265 і 266 з напрямком Харків-Херсон. З Харкова ним можна буде виїхати в непарні дати о 21:17. А в кінцевій точці потяг буде о 11:22. З Херсону виїхати ним можна буде по парних датах. Час відправлення – 14:20, а прибуття – 4:47. По дорозі зупинятиметься в таких містах: Лозове, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв. Потяг складатиметься з 13 вагонів плацкартних і купейних.

Також буде запроваджений в дію потяг Харків-Бердянськ. Скористатися в Харкові ним можна буде по парних датах. Відправлятиметься з початкової точки о 22:14. А в Бердянську буде пів восьмої ранку. В потязі зможуть поміститися близько 700 осіб одночасно.

Придбати квитки на всі потяги можна за 45 днів до відправлення.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.