Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Харкові знову зросли ціни на харчі

В Харкові знову зросли ціни на харчі

1.44K 0
В Харкові знову зросли ціни на харчі

За інформацією Державного комітету статистики в минулому місяці 2018 року ціна продуктів в Харківській області зросла більш чим на 1,5 відсотки.

Багато харківчан обурені теперішніми розцінками. Якщо порівнювати ціни з січнем нинішнього року то змін зазнали овочі та фрукти. Зараз на банани, капусту та буряк підвищилась вартість приблизно на 17-26 %(так ціна за банани в деяких супермаркетах доходила аж до 44 гривень за кілограм), яблука, соки, картопля та морква зросла на 2,5-9,7 відсотки.

Також підвищення цін не оминуло у м’ясний ряд. На даний час ковбасні вироби зросли на 5 % за яловичину потрібно заплатити в середньому 120 гривень за кілограм. Риба зросла на 5-10%.

Скачок цін відбувся в молочній, хлібопекарній  сферах. Наприклад за муку з пшеничного сорту заплатите 10,47 гривень за 1 кілограм, сирні продукти зросли в середньому на 3 відсотки.

Натомість на овочі, такі як помідори та огірки ціна стала меншою на 6-12 відсотків. Спала вартість на крупи (гречка зараз кошту 19,29 за кілограм), яйця ( 9,46 за один кілограм).

За словами експертів відомо, що прогноз цін буде радувати в наступному році. Тоді вартість сповільнить тем подорожчань.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.