Інформує про події на Сході України

В Харкові зросли ціни на квартири

1.38K 0

Новий рік для жителів Харківа розпочався з неприємних новин. Так стало відомо, що з січня зросла вартість оренди квартир.

Середньостатистична однокімнатна квартира в Україні коштує 3000 гривень, тоді як в Харкові сума становить 3210 гривень. Доречно зауважити, що по даному показнику місто займає шосте місце. Першість займають: Київ – середньомісячно громадяни платять 5592 грн; Одеса і Львів – приблизно 4333-4955 грн; Рівне і Вінниця 3337, 17 гривень та 3303,52 гривень відповідно. Ціна першочергово залежить від місця розташування будівлі ну і звісно від стану квартири.

Експерти пишуть, що фактична вартість на житло в місті була чимало вищою і прогнозують, що за рік вартість збільшиться ще на 10-15%. В наш час немало людей користуються послугами орендованого житла. Ріелтори це пояснюють тим, що зараз у зв’язку з територіальними змінами в Україні зросла кількість внутрішньо переміщених осіб.

Підвищення цін на житло в більшій мірі пов’язане з нестійким курсом валюти, динамікою будівництва житла і маркетинговим стратегічних ходом компаній-забудовників. Раніше зміни на житло були замічені минулого року. Тоді ціна на однокімнатні квартири підвищилась на 5%.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.