Інформує про події на Сході України

В Харкові з’явиться нова амбулаторія

1.5K 0

Нещодавно стало відомо, що ближчим часом в районі Мала Рогань побудують новенький амбулаторій. З наявним проектом ознайомився представник Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк під час планового візиту до району, який відбувся 20 квітня.

На сьогодні амбулаторій громадської праці сімейної медицини селища Мала Рогань  перебуває на першому поверсі житлового приміщення і складає площу розміром 127,5 квадратних метрів.

Заклад обслуговує понад 2800 громадян, котрі проживають в селищах – Мала Рогань, Бісквітне та Коропи. Обслуговування пацієнтів веде два висококваліфікованих лікарів.

Михайло Черняк зауважив, створення новенького амбулаторію в селищі дасть можливість кваліфіковано надавати медичну допомогу жителям. Також чоловік додав, що Президент України Петро Порошенко особисто ініціював  план дій щодо спорудження новочасних амбулаторій в селищній місцевості.

Під час ділової подорожі замісник представника Харківської обласної державної адміністрації  приїхав до амбулаторію ЗПСМ в Безлюдівкі.

Спілкуючись з працівниками амбулаторію чоловік наголосив на тому, що потрібно під’єднати медичні заклади до електронної системи e-health.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.