Інформує про події на Сході України

В Харкові з’явиться новий транспорт

2.41K 0

В місті з’являться нові тролейбуси та автобуси. В наступному році в місті повинна з’явитись сотня нових автобусів та більше сотні нових тролейбусів, як повідомляється головою міської ради Генадієм Кернесом.

Згідно з інформацією наданою мером міста, новий транспорт буде відноситись до комунальної власності міста.  За допомогою цього міська рада хоче покращити якість надання транспортних послуг.

Зі слів замісника мера з питань інфраструктури, нестачу тролейбусів в місті дуже відчутно, особливо на тих маршрутах, де великий пасажиропотік, а саме під номером 2, який їде від Олексіївки до Жуковського, під номером 24, який їде від станції метро «Академіка Барабашова» до 602-го мікрорайону та під номером 34, який їде від станції метро «Студентська» до Східної Салтовки.

На купівлю семи десятків тролейбусів кошти отримають від Європейського банку реконструкції розвитку, а на інших шість десятків від Європейського інвестиційного банку.

Восени поточного року  тролейбусний парк міста було поповнено десятьма одиницями техніки, а в квітні наступного року очікується підвищення цін на проїзд в електротранспорті Хоркова.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.