Інформує про події на Сході України

В квітні жителі Запоріжжя оновили свій автопарк на 8 мільйонів

1.39K 0

Нещодавно стала відома інформація, що за минулий місяць на Запоріжжі було зафіксовано близько трьохсот машин, сума яких становить не менш ніж 8 мільйонів американських доларів.

Цей показник зріс на 30 відсотків, чим у квітні 2017 року. Основна частка зареєстрованих автомобілів входить в ціновий діапазон до 17 тисяч доларі США. Кількість таких машин складає половину від загальної суми придбаних авто. Близько 17 % становлять чотирьохколесні, вартість яких варіюється в межах 35 тисяч американських доларів. Також повідомляють, що середньостатистична вартість на машини в Запорізькій області дорівнює 29 тисяч доларів.

За даними аналітичного відділу сайту з продажі автомобілів RST.ua, одна з найпопулярніших марок, котра мала попит з продажу – Renault. Запоріжці за останній місяць придбали 44 таких машин, сума яких складає 700 тисяч доларів США.

Зауважимо, що за квітні в країні зафіксовано понад 6500 новеньких авто, загальний грошовий розмір яких складає 200 мільйонів доларів. Якщо взяти до уваги, то в порівнянні з торічним місяцем, затрати на придбання машин зросли на 10 відсотків, а середньостатистична вартість в Україні зараз складає 3 тисяч доларів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.