Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » В Маріуполі зупинили будівництво заводу по утилізації сміття

В Маріуполі зупинили будівництво заводу по утилізації сміття

1.21K 0
В Маріуполі зупинили будівництво заводу по утилізації сміття

В прес-службі МДА Маріуполя повідомляють, що однією з основних причин «заморозки» роботи являється космічна сума за будівництво заводу.

Так загальний рахунок, який повинен виділити міський бюджет становитиме не менше 150 мільйонів євро.

Мер Маріуполя повідомляє, якщо Кабінет міністрів не проведе інвестування даного проекту, то місто не зможе подолати суму в 150 мільйонів євро. Також міська вада наголошує на тому, що завод не надасть того кількості доходу, який зміг би окупити дані затрати. Такі затрати для Маріуполя є занадто великим вкладом в міську екологію, зауважує міський голова.

Також повідомляють, що банківські заклади не дали добро на інвестування УТБО. Дане рішення вони аргументували тим, що концепція з такої утилізації так і не була прорахована на законодавчій ланці і не передбачає конкретних механізмів компенсації.

Натомість державна влада взяла до уваги досвід Нормандії з цього приводу і мають за мету переорієнтуватися з будівництва заводу на будову сортувальної лінії. Також міський голова наголосив, що сортування буде обмежене всього лише 2 контейнерами – для органічних відходів та іншого сміття.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.