Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » В Маріуполі з’являться новенькі автобуси та тролейбуси

В Маріуполі з’являться новенькі автобуси та тролейбуси

1.06K 0
В Маріуполі з’являться новенькі автобуси та тролейбуси

На Донеччині, а саме в Маріуполі від початку наступного року депутати мають за  мету підвищити валову суму комунального транспорту.

Таким чином планують дати запуск порядком 150 новеньких автобусів та тролейбусів. Дана заява пролунала під час чергової зустрічі глав підрозділів Маріупольської міської ради з людьми похилого віку.

Тож міжнародна фінансова організація виділила місту грошову підтримку в сумі 36 мільйонів гривень. Дане фінансування піде на реконструкційну роботу приміщення Трамвайно-тролейбусного керівництва.

Потім народні обранці оголосили повідомлення на рахунок того, щоб пільгова група отримувала безкоштовний проїзд та перевізники не втрачали свій прибуток потрібно розвантажити пасажиропотік. Таким чином депутати пропонують громадянам міста користуватися транспортом від 10:00 по 16:00. Та все-таки деяким мешканцям Маріуполя така заява не до вподоби, бо зазначений час їм не зручний.

В свою чергу народні обранці гарантують, що в 2019 році на просторах Маріуполя з’явиться порядком 150 нових автобусів та тролейбусів. Надалі заплановано збільшити загальну кількість міського транспорту на 70 відсотків.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.