Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » В Мелітополі оголошено вирок вбивці

В Мелітополі оголошено вирок вбивці

72 0
В Мелітополі оголошено вирок вбивці

Таким чином, місцевий суд оголосив вирок чоловікові, котрий у березні нинішнього року вбив свого знайомого та відрізав йому голову. Причиною даного нелюдського інциденту була суперечка опонентів.

Звернемо вашу увагу на тому, що конфліктна ситуація виникла на фоні історичної тематики, яка переросла в обмін образами. Надалі один із чоловіків схопив ніж, наніс декілька ударів в стегно опонента, надалі йому у груди, зачепивши серце. Наголосимо на тому, що потерпілий помер одразу ж на місці злочину від нанесених тілесних пошкоджень. Після нелюдського вбивства правопорушник відрізав голову трупу, приніс її до себе додому та викинув в яму зі сміттям.

Під час судового слідства правопорушник розкаявся та повністю визнав свою провину.  Як відрізав голову, злочинець не пам’ятає, і навіщо це зробив, не знає. Окрім цього, він повідомив на суді, що це його самого лякає, і він щиро розкаюється у скоєному. Просив суд суворо його не карати. Однак днями місцевий суд оголосив вирок правопорушнику. Тепер чоловік відбуватиме позбавлення волі терміном у 13 років.

Наголосимо на тому, що днями оголосили вирок юнаку, котрий вбив таксиста із Бердянська.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.