Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Мелітополі встановили сонячні батареї

В Мелітополі встановили сонячні батареї

4.05K 0
В Мелітополі встановили сонячні батареї

У місті Мелітополі, яке знаходиться в Запорізькій області встановлюють новітні технологічні розробки. А саме для освітлення міста.

На в’їзді до міста з північної і південної сторони, поблизу стел, можна побачити сонячні батареї, які служитимуть в якості ліхтарів. Три одиниці таких батарей вироблятимуть енергію, аби в нічний час освічувати символіку міста при в’їзді.

Вода в Запоріжжі має різкий запах

Валентин Звєрєв, який займає посаду директора комунального підприємства “Міськсвітло” повідомив, що батареї від українського виробника. За потужністю одна є 250 Ват. А вартує одиниця такого нововведення 8 тис грн. Для того, щоб закупити сонячні батареї, кошти виділили з комунального підприємства і частину з бюджету міста. Також відомо, що в майбутньому таке нововведення планується встановити по території всього міста.

Як висловився Валентин, зазвичай сонячні батареї встановлюють в тих місцях, куди проводити електроенергію складно. Також така практика застосовується на пішохідних переходах, аби ті освічували в темний час доби вказані місця. Зараз таке освітлення є задорогим, щоб змінити по всьому місту, але активно намагатимуться реалізувати.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.