Інформує про події на Сході України

В місті Харків хочуть зменшити торгівлю алкоголем

1.35K 0

За статистикою стало відомо, що кожного року на території України від надмірного вживання алкоголю помирає приблизно 40 000 осіб. Так, наша держава входить до лідерів країн за кількістю вживаних спиртних напоїв.

Політики Верховної Ради почали боротися з цією проблемою і запроваджувати певні програми. Депутати запровадила в дію закон № 3149, який регламентує, що органи міського самоуправління отримали добро на встановлення обмеження на продаж алкогольних напоїв в певний проміжок дня. За недотримання запроваджених правил можна отримати штраф. Тоді гаманець правопорушників опустошиться на суму від 510 до 1  тисячі 700 гривень.

Але не всім дані зміни припали до душі. Так значна кількість харків’ян обурені цим законом. Вони повідомляють, що із-за цих дій першочергово постраждають непиячі люди, а звичайні покупці.

В департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради повідомляють, що на даний момент обмеження застосовувати не збираються. Працівники мерії повідомляють, що для введення заборони потрібно, щоб хтось виступив з ініціативою, яку розглянуть на сесії та на виконкомі.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.