Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В місті Харків починається створення заводу по переробленні сміття

В місті Харків починається створення заводу по переробленні сміття

1.66K 0
В місті Харків починається створення заводу по переробленні сміття

Нещодавно стала відома така інформація, що на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів в швидкому майбутньому з’явиться новенький завод, який спеціалізуватиметься по переробленні сміття.

Підрядники роботи з будівництва  сміттєвого заводу повідомляють, що початок будівельних робіт припав ще на минулий вересень 2017 року. На даному етапі відомо, що вже зроблена виїмка ґрунту на території для складування сміття. Далі розпочинаються будівельні роботи з облаштування та будівель та споруд.

Євген Шахненко – заступник адміністратора Харківської обласної державної адміністрації зауважив, що будівництво можливе завдяки фінансуванню грошей Світовим банком. Всі потрібні договірні акти для забезпечення фінансуванням відправлені до Кабміну обласної державної адміністрації Харкова.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівельних робіт та ЖК господарства держави Едуард Кругляк повідомляє, що Харківщина є активним учасником у багатьох міжнародних проектах. Відомо, що на виробництві, яке буде створено у Дергачівську  буде задіяна низка технологічних можливостей.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.