Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В місті Харків ветеранам АТО і сім’ям погиблим нададуть грошову підтримку

В місті Харків ветеранам АТО і сім’ям погиблим нададуть грошову підтримку

1.41K 0
В місті Харків ветеранам АТО і сім’ям погиблим  нададуть грошову підтримку

За наданою інформацією відомо, що на обліку перебуває понад 5,3 тисяч учасників військових операцій в антитерористичній території, 76 бійців з обмеженими можливостями із їх кількості, 87 осіб родин погиблих.

Для забезпечення житлових потреб вісьмом родинам постраждалих і 2 учасникам з обмеженими можливостями надали матеріальну допомогу  на 10 мільйонів гривень. На теперішньому етапі повідомляють, що розробляють план надання 5,9 мільйона гривень ще для 3 сімей, які зазнали втрат і двом особам з інвалідністю.

В минулому році понад 207 харківчани отримали одноразову  фінансову поміч в розмірі 1,1 мільйона гривень, а 15 родин померлих дістали 150 тисяч гривень на придбання надгробків.

Слід зауважити, що до свята Дня захисник Вітчизни 4,9 тисячі учасники здобули фінансову підтримку в розмірі однієї тисячі гривень та ще 78 особам сім ям постраждалих на війні надали по 5 тисяч гривень.

Прогнозується, що в нинішньому році Харківська скарбниця надасть 5,4 мільйони гривень на санітарно-курортне оздоровлення ветеранів війни та учасників, які входять до закону про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальної підтримки.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.