Інформує про події на Сході України

В місті Харків ветеранам АТО і сім’ям погиблим нададуть грошову підтримку

306 0

За наданою інформацією відомо, що на обліку перебуває понад 5,3 тисяч учасників військових операцій в антитерористичній території, 76 бійців з обмеженими можливостями із їх кількості, 87 осіб родин погиблих.

Для забезпечення житлових потреб вісьмом родинам постраждалих і 2 учасникам з обмеженими можливостями надали матеріальну допомогу  на 10 мільйонів гривень. На теперішньому етапі повідомляють, що розробляють план надання 5,9 мільйона гривень ще для 3 сімей, які зазнали втрат і двом особам з інвалідністю.

В минулому році понад 207 харківчани отримали одноразову  фінансову поміч в розмірі 1,1 мільйона гривень, а 15 родин померлих дістали 150 тисяч гривень на придбання надгробків.

Слід зауважити, що до свята Дня захисник Вітчизни 4,9 тисячі учасники здобули фінансову підтримку в розмірі однієї тисячі гривень та ще 78 особам сім ям постраждалих на війні надали по 5 тисяч гривень.

Прогнозується, що в нинішньому році Харківська скарбниця надасть 5,4 мільйони гривень на санітарно-курортне оздоровлення ветеранів війни та учасників, які входять до закону про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальної підтримки.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.