Інформує про події на Сході України

В Харкові зробили реконструкцію басейну, який був неробочим протягом 5 років

1.97K 0

Голова ХОДА в своїй соціальній мережі написала, що були завершені ремонтні роботи басейна, який знаходиться в Лозові. Цей проект дасть змогу займатися безкоштовним плавання понад стом дітям.

Також користуватися послугами басейну зможуть і учні з обмеженими можливостями. Сама площа басейну займає 500 м2, яка має 6 доріжок з дистанціями на 25 метрів.

Це довгоочікувана новина для дітлахів міста Лозова, бо басейн був повністю зруйнований і в такому стані перебував останні 5 років. Викладачі та тренери мовляли, що вже й надії не залишалося, що повернуться на заняття в ці стіни.

Ремонтні роботи велися для покращення покрівлі школи, системи вентиляції та кондиціонування повітря, чинили басейн, приміщення для душа.

Головне питання, яке цієї ситуації – де брали гроші на ремонт? Кошти на реалізацію проекту були виділені з державної скарбниці, а також не обійшлося і без міжнародного фінансування з Німеччини. Нещодавно була зроблена заява, що в 2018 році на удосконалення басейну виділять понад 7,5 мільйонів гривень.

Зауважимо, що на реконструкцію спортивної школи пішло приблизно 32 мільйони гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.