Інформує про події на Сході України

В Маріуполі працівник приватного фінансового закладу поцупив 190 тисяч гривень

1.18K 0

Маріуполь облетіла звістка про те, що чоловік, який займає посаду контролера-касира приватного фінансового закладу присвоїв собі близько 190 тисяч гривень. Паралельно працівник завідує одним з відділів поштово-логістичного оператора в Маріуполі.

Під час розслідування було визначено, що від початку осені 2014 року до листопада 2016 року підозрюваний отримував кошти, які були направлені клієнтам для переводу в різні куточки держави. Певну суму готівки чоловік клав до своєї кишені, витрачаючи на свої потреби. В ході таких маніпуляцій приватний фінансовий заклад зазнав втрат близько 190 тисяч гривень.

На сьогодні правоохоронні органи Донеччини відкрили слідство  по частині 4 статті 191 Кримінального кодексу України. Діло направлено до судової зали для винесення рішення.

За орієнтовними відомостями чоловіку загрожує позбавлення волі на період від 5-8 років. Також горе-працівник має шанс лишитися прав займати певні посади або займатися в певній сфері діяльності на період 3 років. За останньою інформацією відомо, що ближчим часом буде винесення рішення щодо даної справи.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.