Інформує про події на Сході України

В Маріуполі працівник приватного фінансового закладу поцупив 190 тисяч гривень

415 0

Маріуполь облетіла звістка про те, що чоловік, який займає посаду контролера-касира приватного фінансового закладу присвоїв собі близько 190 тисяч гривень. Паралельно працівник завідує одним з відділів поштово-логістичного оператора в Маріуполі.

Під час розслідування було визначено, що від початку осені 2014 року до листопада 2016 року підозрюваний отримував кошти, які були направлені клієнтам для переводу в різні куточки держави. Певну суму готівки чоловік клав до своєї кишені, витрачаючи на свої потреби. В ході таких маніпуляцій приватний фінансовий заклад зазнав втрат близько 190 тисяч гривень.

На сьогодні правоохоронні органи Донеччини відкрили слідство  по частині 4 статті 191 Кримінального кодексу України. Діло направлено до судової зали для винесення рішення.

За орієнтовними відомостями чоловіку загрожує позбавлення волі на період від 5-8 років. Також горе-працівник має шанс лишитися прав займати певні посади або займатися в певній сфері діяльності на період 3 років. За останньою інформацією відомо, що ближчим часом буде винесення рішення щодо даної справи.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.