Інформує про події на Сході України

В місті Запоріжжі державному інспектору зійшов з рук хабар

1.55K 0

Місцевий суд Запоріжжя «закрив» очі на правопорушення скоєне Іллею Любієвим –  екс-інспектором Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки.

Як відомо, горе-інспектор  в 2013 році «погорів» на хабарі, тоді він отримав 3,5 тисячі гривень за реєстрацію та видачу свідоцтва на екскаватор-навантажувач. Через рік правоохоронні органи відкрила справу та передала діло до суду. Однак судова гілка влади Орджонікідзевського суду зняла обвинувачення з чиновника, пояснивши своє рішення недостатньою кількістю доказів для створення кримінального правопорушення. Потім апеляційний суд виніс інакший вирік – позбавлення свободи на 5 років, заборона на 3 роки виконувати обов’язки в сфері урядової влади та конфіскація всього нажитого добра та забрала ранг держслужбовця.

Однак через пару років Ілля Любієв спільними зусиллями зі своїм адвокатом вибороли клопотання про зміну вироку та звільнення з під лав стражі із-за перемін в законодавстві, а саме примітка в статті 368 Кримінального кодексу.

На даний момент Ілля Олександрович знаходиться в розшуку. Прокуратура залишилася незадоволена зміною рішення і подала діло в апеляційний суд.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.