Інформує про події на Сході України

В одній із запорізьких шкіл отруїлося 28 учнів

1.08K 0

У одній з місцевих шкіл днями стався надзвичайний стан, котрий тягне за собою неприємні наслідки. Таким чином близько 28 неповнолітніх потрапило до госпіталю з підозрою на отруєння.

Подія трапилася в школі № 51 в Хортицькому районі міста. Одна з вихованок навчального закладу о першій половині дня випадково розпилила на території школи газовий балончик. Епіцентром події був вхід в їдальню. Персонал освітнього закладу одразу ж вивів учнів зі стін школи та добре провітрив приміщення.

Наслідком даної ситуації виявилося отруєння 28 дітлахів, які на даному етапі знаходяться під чітким контролем кваліфікованих лікарів. Медики ставлять потерпілим діагноз, як інгаляційне отруєння. Тож більшість дітей вже відпустили з батьками додому. Все ж один з вихованців поки що залишиться в лікарні з подальшим наглядом лікарів. Наразі здоров’ю школярам ні чого не загрожує.

Щодо юної порушниці працівники правоохоронних органів вчинили виховну розмову. На рахунок відношення опікуна дівчинки (72 річної пенсіонерки) було складено адміністративний протокол за постановою 184 (а саме недотримання батьками або особами, котрі їх заміняють повинностей щодо виховання дітей).

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.