Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » В одному із районів Запоріжжя відремонтовано 70 відсотків доріг

В одному із районів Запоріжжя відремонтовано 70 відсотків доріг

150 0
В одному із районів Запоріжжя відремонтовано 70 відсотків доріг

На території Запорізької області активно ведуть реконструкційні роботи, стосовно модернізації доріг

Таким чином, у Хортицькому районі вже відремонтовано порядком 70 відсотків доріг. Окрім цього, було облаштовано практично всі аварійні ділянки. Дану заяву оголосив під час прес-конференції керівник районної адміністрації Олександр Пшеничний.

Під час чергової конференції було повідомлено, що в даному районі вже майже не залишилося доріг, котрі б перебували в аварійному стані. Протягом 2020 року взято за мету завершити реконструкційні роботи доріг.

Також було повідомлено, що Уже третій рік поспіль функціонує міська програма ремонту тротуарів. За даний проміжок часу було облаштовано більше ніж 5 тисяч м2 нового тротуару: проспект Ювілейний, вулиця Лахтинська, Маршалла Судца, Кукурузова…

Протягом нинішнього року на Бабурці провели масштабний обсяг роботи на вулицях Воронезькій та Сергія Сергієнка. Однак, в наявності є і такі трас, які ще потребують ремонту. Асфальт на вулиці 14 жовтня, на двох ділянках Хортицького шосе будуть оновлювати вже в 2020 році. Також потребує ремонту дорожнє покриття в промисловій зоні Хортицького району – на вулиці Новобудов.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.