Інформує про події на Сході України

В одному містечку Запоріжжя вводять туристичний збір

268 0

Тепер ще одне курортне містечко буде виплачувати до тутешньої казни туристичний збір. Зазначене нововведення буде стосуватися Кирилівки. Відповідний закон був стверджений чиновниками селищної ради. Зауважимо, що туристичний збір за такою ж програмою сплачує і Бердянськ.

Доведемо до уваги, що туристичний збір нараховується в готелях, хостелах, гуртожитках для туристів, базах відпочинку, таборах, пансіонатах та інших секторах відпочинку. Зауважимо, що відповідний збір зобов’язані сплачувати і ті подорожуючі, котрі відпочиватимуть у приватному комплексі.

Наразі повідомляють, що вартість туристичного збору буде складати 0,12 відсотки від мінімального заробітного прибутку. Для туристів з інших областей України ця розцінка дорівнюватиме 5 грн за один день, а для іноземців – 42 грн. Звернемо вашу увагу, що з неповнолітніх та пільгової групи громадян відповідний внесок вираховуватися не буде.

Окрім цього, узгоджено з нещодавнім законом, туристичний збір не буде вступати до ціни путівок пансіонату та баз відпочинку. Туристи будуть доплачувати його окремо і будуть мати право на виписку належної документації щодо оплати.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.