Інформує про події на Сході України

В паспортах харків’ян може додатися нова графа

5.57K 1

В паспортах громадян України може додатися ще одна графа – національність. Таку ідею запропонував депутат з обласної ради Житомира С. Кизін. Він направив проект з такою позицією до президента, Кабміну і Верховної Ради.

Двадцять один відсоток респондентів з Харкова вважають, що це крок до часів тоталітаризму. Тридцять сім дотримуються позиції, що така графа є обов’язковою нормою, для того, щоб знати, хто проживає в Україні. А найбільша частина опитаних, сорок сім відсотків вважають, що така ідея не є відповідною до європейських норм.

Система єдиного електронного квитка в Харкові

В. Рубан, який є харківським політологом вважає, що така ідея не буде реалізована. Він висловив думку, що це дурниця. Краще б вони зайнялися економікою, або ж народним господарством і робили для людей кращі умови для життя. Та й до того ж, він вважає, що нема ніякого значення, якої національності людина, головне, яке громадянство в неї. Люди і так починають все більше покидати Україну і щоразу це число збільшується. Він вважає, що люди нададуть перевагу іншим країнам, ніж тій, де умови для життя далекі від реальності.

А в Харкові в загальному живуть представники різних національностей і народностей, їх налічується сто одинадцять. А це тридцять відсотків регіону.

 

 

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.