Інформує про події на Сході України

В Сєвєродонецьку внесли зміни до місцевого бюджету

1.46K 0

Двадцять дев’ятого січня було проведення першого засідання в поточному році виконавчого комітету міської ради в Северодонецьку. Протягом нього обговорили близько семи десятків питань.

Зокрема членами виконавчого комітету було схвалено проект для міської ради “Про внесення змін до міського бютжету на поточний рік”, який буде винесений для розгляду на засіданні міської ради.

Міським головою Валентином Казаковим було прокоментовано на рахунок збільшення міського бютжету майже на 30 мільйонів. Він зазначив, що менш ніж на три десятків мільйонів збільшили міський бютжет за рахунок державних субенцій на реалізацію проектів згідно з рамками кредитної програми по відновленню України.

Дані кошти витратять для реконстукції десятка інфраструктурних об’єктів. А саме, адміністративні будівлі, які знаходяться на бульварі Дружби народів аід номером 32 та 32а, на освітлення загально освітнього шкільного закладу під 20 номером, загально освітню школу під номером 18, дитячу спортивну школу під першим номером та багато інших потребуючих допомоги будівель.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.