Інформує про події на Сході України

В Україні запрацював онлайн “Каратель”

5.96K 0

Одна з організацій в Україні назва якої “Фундація 101” запустила новий проект який називається – “Каратель, карати легко”. Встановивши єдиний додаток на телефон ви можете вирішити всі свої проблеми, принаймні Вам допоможуть зробити це професійні юристи команди громадської ініціативою “Фундація 101”.
Головне Вам потрібно встановити додаток та зафіксувати будь-які порушення у будь-якому органі державної влади, чи то підприємстві чи кафе. Далі надіслати, і професійні юристи організації звернутися до відповідного органу державної влади, який в компетенції вирішити цю проблему.
Все працює легко ви надсилаєте, команда юристів опрацьовує вашу заяву і відповідно готує звернення до відповідального державного органу, який повинен звернути на це увагу і усунути, проблему якщо ще така залишилось.
Організатори просять при реєстрації вказати точні свої персональні дані, аби точно переконатись що Ви людина а не Бот,  який просто намагається використати дану систему для дискредитації структури чи людини.
Організатор також зазначає, що особисті дані які вносяться під час реєстрації, будуть доступні лише обмеженому колу працівників громадської організації “Фундація 101” і головне ваші дані не будуть фігурувати у зверненнях, які буде готувати громадська організація.
Організатори даної ініціативи просять надавати детальну інформацію щодо будь-якого порушення, для того щоб якомога швидше сформувати звернення і по факту його відправити до відповідального органи державної влади.
Скористатись сервісом та детальніше прочитати про нього можна за посиланням – КАРАТЕЛЬ.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.