Інформує про події на Сході України

В яку «копійку» влетять харківські промисловці за підпільне працевлаштування?

1.14K 0

Міські бізнесмени виплатять штраф, сума котрого складатиме більш ніж 5 мільйонів гривень за підпільне працевлаштування працівник. Дану інформацію надає прес-служба керівництва Державної праці.

Інспектор повідомляє, що під час розслідування стало ясно, що в 4 організаціях Харкова працює понад сорока персон, які не мають трудової угоди. Керівники виробництва зобов’язані тепер виплатити штраф, сума якого складає майже 5 мільйонів гривень. Слід зауважити, що один з них «погасив» штраф на 37 тисяч гривень за порушення правил сплати мінімальних запорук.

Також слід зауважити, що податківці під час розслідування дізналися, що в одній з лікарських установ міста працювало 10 медиків, котрі не мали підтвердження щодо офіційного працевлаштування. Повідомляють, що основою причиною вищезгаданої перевірки  являються скарги на рахунок виплати зарплати в «конвертах». Таким чином було встановлено декілька осіб, котрі були працевлаштовані з відповідністю з трудовим законодавством , котрим офіційно налічується та надається зарплата. Тоді працівники фіскальної служби провели аналіз офіційного сайту медичної установи та дійшли висновку, що спостерігається різниця серед офіційним та наявної кількості лікарських працівників.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.