Інформує про події на Сході України

В Запоріжській області відкрито новий центр для видачі паспортів

4.57K 1

У місті Мелітополь відкрито нове відділення в якому громадяни можуть отримати закордонний паспорт, картку ID, біометричний паспорт. На відкриття центру прийшли представники влади міста.

Сергій Мінько, який займає посаду мера міста сказав, що Мелітополь стало містом відкриттів. Можна побачити, що у місті появилися нові сквери, кінотеатр для дітей, майданчики. Згідно підрахунків, місто на протязі останіх років стало лідером по збору бюджетних коштів. Також, можна вважати, що місто є одним з перших в Запоріжські області.

Ірина Рудакова, яка займає посаду першого заступника міськголови, поділилася, що центр було відкрито складно. Кошти, для того, щоб купити спеціальне обладнання були виділені ще попереднього року, тому обладнання придбали тоді ж. В загальній сумі з бюджету було виділено 660 тисяч гривень. Але вже все зроблено і замовників послуг будуть обслуговувати на високому рівні.

Починаючи з першого серпня буде розпочата робота. В день прийматимуть по 30 осіб. В результаті відкриття центру мають зменшитися черги і підвищитися якість надання послуг.

В Запоріжжі готові виділити 530 млн гривень для аеропорту

Відтепер жителі Мелітополя мають змогу отримати дані послуги в трьох установах. В міграційній службі, адміністративному центрі і в паспортному центрі.

Як розповів начальник управління державної міграційної служби в Запорізькій області Олександр Харіна, в Запорізькій області це перший адміністративний центр, в якому надаються такі послуги.

На сьогоднішній день мелітопольці можуть звернутися за даними послугами в три установи: міграційна служба, адміністративний центр, паспортний сервіс.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.