Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі 3 осіб отруїлися грибами

3K 0

Пора збору грибів припадає саме на осінь. Любителі грибів з великим задоволенням відправляються на їх пошуки в посадки міста та  області, а деякі і на Хортицю та потім вживають гриби в їжу.

Тому саме зараз в Запоріжжі почастішали випадки отруєння даними організмами. Прес-служба Держепідемслужби регіона повідомляє про 3 зафіксованих випадки отруєння грибами. Всі постраждалі перебувають в лікарні.

Лікарі попереджують, що перші симптоми  отруєння можуть з’явитись через півтори-дві години їх вживання.

Симптомами отруєння грибами є: нудота,  рвота, висока температура, сильні болі живота супроводжуючі діареєю до 10 разів  на добу, слабкий пульс та похолодіння рук та  ніг, запалення шлунку та тонкого кишечника.

У разі виникнення даних симптомів після вживання грибів, необхідний терміновий виклик лікаря. В очікувані лікаря необхідно дотримуватись постільного режиму та вживати багато рідини. Пити можна лише холодну воду та холодний міцний чай. Також рекомеедують прийняття активованого вугля.

Зазначимо, що за порадами епідеміологів не рекомендовано збирати гриби в межах міста, оскільки екологія не найкраща. А грибами вбирається в себе всі шкідливі речовини.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.