Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі хочуть обмежити час продажу алкоголю

1.59K 0

Запорізькі депутати виявили бажання підвищити суму штрафу за продаж алкогольних напоїв в непризначених для цього місцях та продаж неповнолітнім.

Депутатами запорізької міської ради підготовлено звернення до нашого прем’єр-міністра та вищого законодавчого органу з проханням про збільшення штрафів за продаж алкогольних напоїв в непризначених для цього місцях та продаж спиртного вночі поблизу навчальних закладів.

Згідно з рекомендаціями від всесвітньої організації охорони здоров’я від алкогольної залежності можна позбутись в 3 випадках, а саме коли людина не має змоги купувати напої, це досягається через підвищення цін або ж коли є заборона та обмеження в продажі тих самих спиртних напоїв, одним із варіантів досягнення якого є фіксована кількість видачі ліцензій на продаж.

Перші два варіанти є частково законодавчо закріплені в Україні, про те на рахунок обмеження кількості алкоголю в нашій державі більш ліберальні правові норми поріняно з країнами Європи.

Тому депутати Запорізької міськради бажають обмежити продаж алкоголю вночі, першочергово в тих точках продажу, що знаходяться поблизу навчальних закладів та в торгових спорудах, які носять тимчасовий характер.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.