Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Запоріжжі планують закупити півтори сотні автобусів

В Запоріжжі планують закупити півтори сотні автобусів

1.59K 0
В Запоріжжі планують закупити півтори сотні автобусів

Під час одного із засідань міської ради вирішили закупити півтори сотні автобусів з великою вмісністю пасажирів, та згідно з рамками міської цільової програми розвитку в Запоріжжі на поточний та наступний роки вирішили докупити ще п’ятнадцять електробусів.

Комунальне підприємство ” Запоріжелектротранс ” планує отримати наступного місяця двадцять автобусів закуплених ще в минулому році згідно з умовами фінансового лізингу. Цими автобусами планують підсилити маршрути, на яких виникають проблеми, а саме ті які прямують до Шевченківського району та в Хортинський і Бородинський мікрорайон.

Міським головою зазначено, що на черговому засіданні міської ради буде внесено зміни до програми розвитку міста, шляхом зміни чисел в ній. Тому в поточному році згідно з програмою “Запорізький трамвай” планується зборка п’яти трамваїв. В попередньому році зібрали на одиницю менше. В даному та наступному роках планують закупівлю громадського транспорту у вигляді півтори сотні одиниць автобусів та п’ятнадцяти електробусів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.