Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі планують закупити півтори сотні автобусів

1.57K 0

Під час одного із засідань міської ради вирішили закупити півтори сотні автобусів з великою вмісністю пасажирів, та згідно з рамками міської цільової програми розвитку в Запоріжжі на поточний та наступний роки вирішили докупити ще п’ятнадцять електробусів.

Комунальне підприємство ” Запоріжелектротранс ” планує отримати наступного місяця двадцять автобусів закуплених ще в минулому році згідно з умовами фінансового лізингу. Цими автобусами планують підсилити маршрути, на яких виникають проблеми, а саме ті які прямують до Шевченківського району та в Хортинський і Бородинський мікрорайон.

Міським головою зазначено, що на черговому засіданні міської ради буде внесено зміни до програми розвитку міста, шляхом зміни чисел в ній. Тому в поточному році згідно з програмою “Запорізький трамвай” планується зборка п’яти трамваїв. В попередньому році зібрали на одиницю менше. В даному та наступному роках планують закупівлю громадського транспорту у вигляді півтори сотні одиниць автобусів та п’ятнадцяти електробусів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.