Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі планують запровадити електронний квиток

916 0

В Запоріжжі взято за мету до наступного року запровадити нову програму. Міською радою Запоріжжя планується в наступному році використання електронних білетів.

Також повідомляють, що першочергово почнуть  оснащувати рухомий склад « Запоріжелектротрансу». Далі почнеться запуск електронних білетів на приватних маршрутках перевізників.

17 березня минулого року було розглянуто питання на рахунок переходу на новий вид плати для жителів міста. Так міська влада хоче автоматизувати систему розрахунку плати. Це дасть можливість реально оцінювати кількість людей, які скористувалися громадським транспортом.

Безготівковий розрахунок фінансів в транспорті можна виконати за допомогою електронної карти. Все ж залишається питання щодо фінансування міською владою та придбання потрібного обладнання

Поки не відомо хто з інвесторів прояве інтерес та бажання  взяти під свій контроль цей план робіт. В управлінні транспорту наголошують на тому, що буде проведений конкурс в результаті якого вже в наступному році вийде втілити цей проект в реальність.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.