Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі польські лікарі ділилися знаннями

2.03K 0
В Запоріжжі польські лікарі ділилися знаннями

Протягом двох днів Запорізьку Обласну лікарню використовували як платформу співробітництва лікарів між країнами. В перед день та в день Водохреща відбулось проведення Першого українсько-польського симпозіуму на тему кардіології та ангіології.

Спеціалістами двох найкращих кардіологічних центрів в Польщі Робертом Прочкою та Гжегошом Хонишом було передано досвід українським колегам та проведено п’ятірку спільних операцій пацієнтам, які мали складні серцево-судинні захворювання.

Тема даного симпозіуму була дуже актуальна та близька для нашої країни. Майже 70% смертей в Україні виникають внаслідок серцево-судинних захворювань. Внаслідок даних показників Україна, на даний момент, займає перше місце серед країн Європи зі смертності по причинам даних захворювань. Наші польські сусіди за останній десяток років зробили великі кроки для розвитку в сфері кардіології, та мають свою систему надання планової та невідкладної допомоги людям, які страждають на серцево-судинні захворювання. В наш час вони рятують більше 90% відсотків пацієнтів, які мали інфаркт міокарда.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.