Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Запоріжжі роблять велодоріжки

В Запоріжжі роблять велодоріжки

4.19K 1
В Запоріжжі роблять велодоріжки

У Запоріжжі реалізовують ідею з велодоріжками. По вулиці Тюленіна (район Вознесенівський) можна побачити процес роботи. Дана інформація оприлюднена на сторінці в соціальній мережі Facebook в Юлії Шеймухової, яка є прес-офіцером поліції Запоріжжя.

Фото з сторінки Юлії Шеймухової (соціальна мережа Facebook)

Ідея з доріжкою для велосипедів мала бути реалізована ще 2016 року. Оскільки розмітка була нанесена ще тоді. А влада міста презентувала, що після того. як реконструюють проїзджу частину, буде відкрито доріжку.

На Запоріжжі утворився додатковий ресурс для бюджетів громад

Велоактивісти таку ідею не підтримали. Це пов’язано не з тим, що вони не хочуть наявності такої проїзджої частини в Запоріжжі, а тому, що виконана вона з багатьма порушеннями і завершується в місцях, які є найбільш небезпечними. Виступили з такою інформацією “Запоріжжя велосипедні”.

Фото з сторінки Юлії Шеймухової (соціальна мережа Facebook)

На протязі десяти місяців роботи не проводилися, але тепер комунальне підприємство знову приступило до роботи на велодоріжками в Запоріжжі. Роботу почали на вулиці Тюленіна враховуючи попередні зауваження. Попередньо роблячи висновки відомо, що доріжка для велосипедистів буде мати односторонній рух, а забарвлення буде яскравим.

 

Більше новин читайте на сайті Агент новин

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.