Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі розпустили антикорупційну комісію

2.07K 0

Дане рішення голови було опубліковано на офіційному сайті адміністрації 16 листопада, після прохання комісії правоохоронці перевірити голову на незаконне збагачення.

Того ж дня членами антикорупційної комісії було складено протокол засідання групи зі звернення громадян. Чотири питання було винесено на огляд на засідання. Одним з питань було звернення комісії до спеціалізованої антикорупційної прокуратури, генеральної прокуратури, щодо незаконного збагачення головою ОДА Запорізької області Костянтином Брилем.

Голова Антикорупційної комісії Сергій Сидоров зазначає, що основним завданням була реакція на звернення громадських організацій, простих громадян та висвітлення в ЗМІ можливих корупційних складових. Було проаналізовано всі матеріали та залишено ті, що засвідчували факти, аналіз показав на статтю по незаконному збагаченню. Ця стаття була введена нещодавно після майдану, та мала випадки притягнення до неї. В п’ятницю було підготовлено заяву, та в понеділок відправлено протоколи до ОДА. Через декілька годин стало відомо, що комісію розпускають.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.