Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі відбувся мітинг

4.84K 0

Біля мерії Запоріжжя відбувся мітинг на який вийшли батьки, діти і тренери. Метою заходу було посприяти, щоб міська влада вирішила ситуацію яка є в колишньому спортивному комплексі «Металург». Проводили мітинг вчора, 4 липня.

Суть полягає в тому, що спортивний комплекс було викуплено. Зробила це мережа фітнес-клубів «Sport Life». Надалі було розпочато реконструкцію приміщення, внаслідок чого дітям не стало де займатися.

Статки мера Запорріжжя: задекларував більше 5 мільйонів готівки

Попри те, що новий власник приміщення сказав, що всі приміщення для занятті залишаться і спортсмени надалі зможуть безперешкодно відвідувати занятті, багато питань залишилося без відповідей.

Ольга Стражева, яка є олімпійською чемпіонкою і займає посаду керівника школи, поділилася, що не знає точно чи можна буде надалі там проводити заняття, а якщо і можна, то які будуть умови. Для неї важливо, щоб надали листи з гарантією, що зал де проходили заняття надалі можна буде використовувати. А через місяць тренери повернуться з відпустки і необхідно розпочинати підготовку до сезону. А де займатися, вони не знають, оскільки подібні приміщення, які підійдуть для підготовки, в Запоріжжі відсутні.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.