Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі відкрили справу за крадіжку коштів, які були виділені на дитячий садок

647 0

Мова зайшла про дошкільний заклад «Теремок», який знаходиться в Балабіно. Комплекс розрахований на 150 немовлят і тому було прийнято рішення додати до нього добудову так-як не всім охочим хватало місця.

Підрядник, котрий поцупив понад 1,5 мільйони гривень, які були виділені на спорудження дитячого садку , притягли до відповідальності та взяли під лаву стражі. Керуючий буде знаходитися в ізоляторі  під наглядом правоохоронних органів понад двох місяців. Цю інформацію в соціальній мережі повідомив начальник ГУ Національної поліції міста Запоріжжя Олег Золотоноша.

Також пан Олег додав – у підсудного буде альтернативна застава в розмірі 520 тисяч гривень. Він наголошує, що дитячий садочок, який зазнав матеріальних втрат буде своєчасно добудований і прийме до свої стін ще декілька десятків немовлят.

Додамо, що на будівництво виділили 3,2 мільйонів гривень, з яких півтора мільйони пішли до кишені підрядника. Відкриття спорудження було заплановано ще на минулий рік, але підрядчик не виконав домовленості і тепер можна наглядати тільки металеві балки замість повноцінного дитячого садочку.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.