Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі вирішують проблему з освітленням вулиць

96 0

Вже довгий час мешканці Запоріжжя нарікають на одну з проблем їхнього міста. Так за інформацією громадян – Запоріжжя бідне на вуличне освітлення.

Влада міста взяла до уваги низку скарг та повідомила, що невдовзі на багатьох вулицях Запоріжжя з’являться новітні системи освітлення. Даний проект планують реалізувати протягом 2018 – 2020 роках.

Під час нещодавніх зборів міської ради чиновники внесли низку змін в програму з освітлення вулиць, дворів, територій приватного сектору … Так відбулися зміни, щодо міського освітлення по вулицях Кутузова та 16_20 пер. Тавричеський. Раніше на цих територіях було відсутнє вуличне освітлення. Також проектні роботи з модернізації зачеплять такі провулки, як : Огородна, Бронева, Олександра Вишневського… На дані проектні роботи планують пустити в хід понад 446 тисяч гривень.

У комунального підприємства запорізької державної ради з реконструкції територій міста взято за мету провести планові роботи по 17 об’єктам і виконати будівництво по 22 вулицям. Також прес-служба повідомляє, що в майбутньому заплановано встановити близько 416 електроопір, 1579 новеньких світильників.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.