Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі вирішують проблему з освітленням вулиць

865 0

Вже довгий час мешканці Запоріжжя нарікають на одну з проблем їхнього міста. Так за інформацією громадян – Запоріжжя бідне на вуличне освітлення.

Влада міста взяла до уваги низку скарг та повідомила, що невдовзі на багатьох вулицях Запоріжжя з’являться новітні системи освітлення. Даний проект планують реалізувати протягом 2018 – 2020 роках.

Під час нещодавніх зборів міської ради чиновники внесли низку змін в програму з освітлення вулиць, дворів, територій приватного сектору … Так відбулися зміни, щодо міського освітлення по вулицях Кутузова та 16_20 пер. Тавричеський. Раніше на цих територіях було відсутнє вуличне освітлення. Також проектні роботи з модернізації зачеплять такі провулки, як : Огородна, Бронева, Олександра Вишневського… На дані проектні роботи планують пустити в хід понад 446 тисяч гривень.

У комунального підприємства запорізької державної ради з реконструкції територій міста взято за мету провести планові роботи по 17 об’єктам і виконати будівництво по 22 вулицям. Також прес-служба повідомляє, що в майбутньому заплановано встановити близько 416 електроопір, 1579 новеньких світильників.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.