Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі встановили пам’ятник боротьби зі СНІДом

1.88K 0

До дня міжнародної боротьби зі СНІДом було відкрито пам’ятник в центральній частині міста Запоріжжя вкінці 2017 року.

Благодійна організація “Мережа 100% життя Запоріжжя” ініціювала установку пам’ятника, зовнішний вигляд якого став приводом для суперечок. Кошти на зведення та установку було виділено із громадського бюджету.

Вартість даного пам’ятника становить дев’ятнадцять тисяч гривень, згідно зі звітом який надав голова Дніпровської районної адміністрації, Костянтин Онода. По бюджету проекту, чотири тисячі гривень було витрачено на розробку робочого проекту із установки пам’ятника та майже п’ятнадцять тисяч гривень вартував сам монумент та червона стрічка.

Як зазначили в районній адміністрації міста, даний пам’ятник виражає співчуття та підтримку хворим на ВІЛ різних форм, за допомогою нього хочуть привернути увагу суспільства до цієї гострої проблеми.

Пам’ятник встановили поблизу перехрестя Соборного проспекту та Верхньої вулиці, ззовні виглядає як камінь обгорнутий червоною стрічкою, що символізує боротьбу з цим страшним недугом. Та цей монумент викликав резонанс серед жителів Запоріжжя, більшість з яких не виражвє свій захват від даного пам’ятника.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.