Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі закупили комунальну техніку на 60 мільйонів

2.55K 0
В Запоріжжі закупили комунальну техніку на 60 мільйонів

В четвер, 14 грудня, поблизу виставкового комплексу “Козак палац” урочисто передали майже 30 одиниць автомобілів швидких, сміттєвозів та самосвалів.

Зі слів голови облдержадміністрації Запоріжжя Костянтина Бриля дану комунальну техніку закупили на 60 млн. грн. та на купівлю автомобілів швидкої допомоги майже півсотню мільйонів.

Головою обласної ради Запоріжжя зазначається, що існує велика проблема з екологією в Запорізькій області. А стан техніки, яка зараз збирає та обробляє сміття є дуже незадовільний. Тому на даний момент прийшли до рішення цієї проблеми. Голова має мрію, щоб всі майбутні закуплені машини були вітчизняного виробництва.

А саме 5 одиниць автомобілів швидкої допомоги та 21 машин збору та перевезення побутових твердих відходів. Серед яких було закуплено 12 сміттєвозів та 9 машин з вакуумом та з трьохстороннім завнтаженням самозвал. Близько 8 автомобілів повинні поставити ще до кінця року.

Кошти на купівлю техніки заклали рамками надходжень на екологію. До сільських рад буде направлено по-одній машині та майже до всіх міськрад області.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.