Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » В Запоріжжі застосовуватимуть альтернативні джерела енергії

В Запоріжжі застосовуватимуть альтернативні джерела енергії

2.99K 0
В Запоріжжі застосовуватимуть альтернативні джерела енергії

Запорізький виконавчий комітет 6 жовтня отримав письмове звернення від підприємства з проханням встановити тарифи на виробництво теплової енергії за допомогою установок з використанням альтернативних джерел енергії для громадських потреб.

В якості альтернативного джерела енергії планують використовувати спалювання лушпиння соняшникового насіння.

Виробничі потужності, були передані в суборенду ТОВ «ОптимусагроТрейд» від ПАТ «Запорізький масложиркомбінат», а також виробничі установки по добуванню теплової енергії за допомогою альтернатианих джерел енергії.

Читайте, звідки поповнилися місцеві бюджети на Запоріжжі мільйонами.

Добута теплова енергія частково буде застосовуватись для обслуговування централізованого опалення та підігріву води жилових будинків, які раніше отримували тепло від ПАТ «Запорізький масложиркомбінат».

На сайті міської влади опубліковано інформацію, що згідно з проектом за рішенням виконавчого комітету для підприємства встановлено тариф за добування  теплової енергії розміром 919,73 грн/Гкал ( не враховуючи ПДВ). Розрахунки проведено враховуючи середньозважений тариф на теплову енергію, яка виробляється за допомогою природного газу для потреб населення в Запорізькій області.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.