Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі збільшилась захворюваність на кір

2.8K 0

На даним момент офіційна чисельність хворих даною хворобою складає 42 чоловік, вісім з яких підтвердили за допомогою досліджень в лабораторії. Більша половина хворих – діти. Дітки віком починаючи з семи до дев’яти років мають найвищі показники захворюваності.

За офіційними даними в Шевченківському районі зареєстровано 26 захворювань, в Вознесенському – зареєстрували 8, в Дніпровському районі – 2 випадки, в Комунарському на 3 більше, та Хортицькому – один випадок. Серед хворих, що мешкають в Шевченківському районі міста більша половина є  ромами по національності.

За даними Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України майже всі хворі не привиті від кору, так як відмовлялись від планового вакцинування або ж не достигли віку для його проведення.

Дана хвороба характерна високим ступенем  вразливості з підвищенням температури тіла до сорока з половиною градусів. Супроводжується  запаленням слизової ротової порожнини та дихальних шляхів,  кон’юктивітом та плямистою висипкою на шкіряних покрівлях.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.