Інформує про події на Сході України

В Запоріжжі зупинили будівництво пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

2.04K 0

Підрядниками фірми “Іоліт” цього тижня було припинено роботу над пам’ятником Героям Чорнобиля і облаштовуванням прилеглої території, згідно з умовами договору з комунальним підприємством “Управління капітального будівництва”.

Роботи підрядної фірми мали бути закінчені в крайні терміни до 14 грудня, саме до дня пам’яті учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Минулого року мер міста пообіцяв зібрати ліквідаторів аварії біля меморіалу цього року. Зібрання ліквідаторів відбулось, про те перед ними постав наполовину зроблений меморіал.

Будівельниками вирішено не поспішати та перенести роботи на наступний рік, після проведення заходу, тому на даний момент на об’єкті робочі відсутні.

Встановлення нового пам’ятника вартістю понад 12 мільйонів відбудеться на Вознесенському спуску на дамбі, на місці минулого пам’ятника “Тривожної молодості”. За проектом пам’ятник буде виготовлено із чорного каменю та білої сфери у вигляді атому, який символізує перемогу над смертю. Навколо меморіалу викладуть білу плитку, а на меморіалі буде декоративна підвіска.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.