Інформує про події на Сході України

В Запорізькій області відкриють комунальний заклад для дітей

1.63K 0

Зовсім нещодавно відбулося скликання комісії депутатів Запорізької області де обговорювалися питання щодо міського бюджету.

Наталія Сиворакша – керівник служби зі справ неповнолітніх повідомила, що на сьогодні в Запоріжжі наявна проблема з місцем проживання дітей, котрі позбавлені батьківської опіки, котрі завершили свій період в інтернаті…

Міські чиновники мають за мету відкрити  комунальний заклад, котрий буде спеціалізуватися з громадянської підтримки дітей та родин. За останніми даними відомо, що центр буде розташований за адресою вулиця Таганська. Зауважимо, що на цьому місці планувалося зведення соціального готелю.

На сьогодні чиновники з соціального захисту розпочали проект, котрий включає в себе відкриття 2 відділень, а саме: для сиріт (повідомляють, що відділення буде охоплювати 12 осіб) та для матерів з дітьми (загальна кількість проживаючих складатиме 27 особи).

Зауважимо, що в минулому році в Запорізькій області 47 дитини-сироти отримали право на користування власним житловим приміщенням. Заплановано в цьому році на такий же проект виділити з міського бюджету близько 18 мільйонів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.