Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » В запорізькому пансіонаті відбулося вбивство

В запорізькому пансіонаті відбулося вбивство

53 0
В запорізькому пансіонаті відбулося вбивство

Минулого тижня, в одному із пансіонатів Запоріжжя відбулося вбивство. Відповідну інформацію було оголошено кореспондентами програми «Надзвичайні новини».

Таким чином, даний інцидент відбувся 17 липня, в геріатричному центрі в Комунарському  районі міста між двома пенсіонерами. Наголосимо на тому, що конфліктна ситуація виникла між двома пенсіонерами, котрі мають інвалідність. Наголосимо на тому, що сварка розпочалася між 74-річним та 75-річним  пенсіонерами, котрі пересуваються на інвалідному візку. Звернемо вашу увагу на тому, що чоловіки жили в одній кімнаті більше чим пів року.

Наголосимо на тому, що 75-річний Олександр є доктором наук і професором. Саме він являється головним підозрюваним у вбивстві сусіда у кімнаті. Тіло померлого Володимира виявила медична сестра. За попередньою інформацією відомо, що смерть чоловіка настала за 8 годин до ранкового обходу.

В ході слідства стало відомо, що причиною смертельної сварки стало те, що двоє пенсіонерів не поділили пульт від телевізора. За попередньою інформацією підозрюваного відомо, що першим з ножем напав Володимир, а Олександр захищався.

Тепер правопорушнику загрожуватиме позбавлення волі терміном до 15 років. Наразі триває досудове розслідування.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.