Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Вакцина від КПК доступна кожному жителю Запоріжжя

Вакцина від КПК доступна кожному жителю Запоріжжя

415 0
Вакцина від КПК доступна кожному жителю Запоріжжя

Наразі жителі Запоріжжя можуть заспокоїтися стосовно нестачі вакцин. Нещодавно всі кабінети щеплень були забезпечені вакцинами від таких тяжких недуг, як : паротит, кір, краснуха. Зауважимо, що близько півроку тому на території міста була зафіксована епідемія кору.

Станом на початок листопада по всій області валова сума доз вакцин від КПК становила порядком 64 тисяч. Ця позначка становила 170 відсотків від річної потреби області. Тобто можна з впевненістю заявити про те, що наданої кількості вистачить для планової імунізації жителів міста на найближчий час. Та все ж рівень обсягу щепленнями від КПК по території Запорізької області залишається невтішним, бо першу дозу вакцини отримало близько 70 відсотків неповнолітніх.

За останньою інформацією Міністерства здоров’я України відомо, що всі вищезгадані вакцини, які держава закуповує, є в повній мірі безпечними та ефективними. Наголосимо на тому, що гарантію їхньої якості підтверджує Всесвітня організація в сфері охорони здоров’я.

Звернемо вашу увагу на те, що в тих випадках, коли в кабінетах щеплення будуть відмовляти у процедурі чи запевняти у відсутності вакцини, то потрібно терміново  звертатися до головного лікаря закладу.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.