Інформує про події на Сході України

Вартість електроенергії збільшиться

7.36K 1

Вартість електроенергії буде змінюватися. Згідно слів міністра енергетики України Ігора Насалика, оптова вартість  ціни електроенергії знизиться на 10%. А у квітні 2017 року, зменшиться ще на 5,7%. Він наголосив, що таке зниження ціни матиме вплине на все.

Для споживачів тарифи також зміняться, але в більше сторону – прогнозують експерти.

Відомо, що в 11 областях України на електроенергію тарифи можуть збільшитись. Про це повідомляє Андрій Герус, який є колишнім членом управління бізнесової-ради “Ціна держави”.

Герус сказав, що НКРЕКП планує перехід від єдиних роздрібних тарифів до тарифів з урахуванням компанії-постачальника. На даний час є диференціація за 2-ма класами. Все залежить від обсягу використання. Такі тарифи актуальні по території України не залежно до місця знаходження. З 2017 року тарифи нароховуватимуться для різних областей непобутовим споживачам різні тарифи.

Герус впевнений, що місця, де більше великих промислових споживачів (Дніпропетровська, Запорізька), тариф буде меншим. А в регіонах, в яких індустріальний розвиток менший (Закарпаття, Житомир, Суми, Луганськ, Тернопіль), відповідно тарифи будуть більшими.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.