Інформує про події на Сході України

Вартість електроенергії збільшиться

6.29K 1

Вартість електроенергії буде змінюватися. Згідно слів міністра енергетики України Ігора Насалика, оптова вартість  ціни електроенергії знизиться на 10%. А у квітні 2017 року, зменшиться ще на 5,7%. Він наголосив, що таке зниження ціни матиме вплине на все.

Для споживачів тарифи також зміняться, але в більше сторону – прогнозують експерти.

Відомо, що в 11 областях України на електроенергію тарифи можуть збільшитись. Про це повідомляє Андрій Герус, який є колишнім членом управління бізнесової-ради “Ціна держави”.

Герус сказав, що НКРЕКП планує перехід від єдиних роздрібних тарифів до тарифів з урахуванням компанії-постачальника. На даний час є диференціація за 2-ма класами. Все залежить від обсягу використання. Такі тарифи актуальні по території України не залежно до місця знаходження. З 2017 року тарифи нароховуватимуться для різних областей непобутовим споживачам різні тарифи.

Герус впевнений, що місця, де більше великих промислових споживачів (Дніпропетровська, Запорізька), тариф буде меншим. А в регіонах, в яких індустріальний розвиток менший (Закарпаття, Житомир, Суми, Луганськ, Тернопіль), відповідно тарифи будуть більшими.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.